رشته های جدید به تکمیل ظرفیت پذیرش بدون کنکور اضافه شد

به گزارش مجله جهانگیر، رشته های جدید به مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته های صرفاً با سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اضافه شد.

رشته های جدید به تکمیل ظرفیت پذیرش بدون کنکور اضافه شد

از کلوب زبان آموزان دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله جهانگیر، رشته های جدید به مجموعه رشته های تحصیلی صرفاً با سوابق تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیغام نور، غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1398 اضافه شد.

به دنبال اطلاعیه 27 آبان 98 درباره مرحله تمدید پذیرش رشته های تحصیلی صرفاً با سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1398، داوطلبان واجد شرایط علاقه مند به تحصیل در رشته های تحصیلی این مرحله می توانند با مطالعه رشته های جدید علاوه بر رشته های موجود در اطلاعیه 27 آبان 98 در این دوره ها ثبت نام نمایند.

علاقمندان می توانند براساس جداول حاوی اطلاعات رشته محل های مندرج در سایت سازمان سنجش و اطلاعیه های 19 آذر و 27 آبان 98 و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما، ضمن تعیین کردن رشته و موسسه آموزش عالی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک و موارد اعلام شده حداکثر تا تاریخ 30 دی ماه 98 به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

داوطلبانی که قبلا براساس اطلاعیه 27 آبان 98 در یکی از رشته محل های اعلام شده در دانشگاه و موسسه آموزش عالی ثبت نام مشروط نموده اند نیز در صورتی که متقاضی ثبت نام در یکی از کدرشته محل های جدید اعلام شده هستندف باید با مراجعه به موسسه ای که قبلاً در آن ثبت نام نموده اند نسبت به انصراف از ثبت نام اقدام نموده و پرینتی از تقاضانامه ثبت نامی را از آن موسسه قبلی دریافت نمایند و به موسسه جدید تحویل دهند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 361

به "رشته های جدید به تکمیل ظرفیت پذیرش بدون کنکور اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشته های جدید به تکمیل ظرفیت پذیرش بدون کنکور اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید