خبرنگاران بارش برف در گردنه های کوهین و الموت شروع شد

به گزارش مجله جهانگیر، قزوین - خبرنگاران - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: بارش برف از بامداد امروز یکشنبه در گردنه های کوهین واقع در راستا قزوین -رشت و الموت واقع در راستاهای قزوین به شهرهای معلم کلایه و رازمیان شروع شده است.

خبرنگاران بارش برف در گردنه های کوهین و الموت شروع شد

به گزارش خبرنگاران، جواد حق لطفی روز یکشنبه با اعلام این خبر اضافه کرد: در حال حاضر چهار تیم های راهداری با 21 دستگاه ماشین آلات مشغول عملیات نمک پاشی و برفروبی در گردنه ها و مسیرهای برفی استان هستند تا از انسداد راه ها جلوگیری نمایند.

این مسوول با تاکید بر خودداری از سفرهای غیرضروری در هنگام بارش برف از مردم خواست در صورت انجام سفرهای ضروری نیز حتما تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و از داشتن سوخت کافی برای خودروی خود اطمینان کسب نمایند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اضافه کرد: هموطنان می توانند اطلاعات آخرین شرایط آب و هوا و ترافیک راه های کشور را از سامانه 141 مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای استان قزوین دریافت نمایند.

استان قزوین دارای 6 هزار و 677 کیلومتر راه شامل 217 کیلومتر آزادراه، 328 کیلومتر بزرگراه، 230 کیلومتر راه اصلی، 564 کیلومتر راه فرعی است و از نظر آزادراه ها نیز رتبه سوم کشور را دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1118

به "خبرنگاران بارش برف در گردنه های کوهین و الموت شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بارش برف در گردنه های کوهین و الموت شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید