جدایی دو معاون استقلال قطعی شد، خانه و ماشین باشگاه آزاد شد

به گزارش مجله جهانگیر، به گزارش خبرنگاران، بعد از انتخاب علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، برآورد هایی در مورد بعضی تغییر و تحولات در سطوح مختلف مدیریتی این باشگاه انجام شده که ممکن است بعضی از آنها به واقعیت بپیوندد.

جدایی دو معاون استقلال قطعی شد، خانه و ماشین باشگاه آزاد شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان مسکونی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

هادی مباشری از اولین روز حضور فتح الله زاده و امیر سلطانی از یک روز بعد در محل کارشان حضور نیافتند تا حدس ها در مورد جدایی این دو معاون در حال تحقق باشد. شواهد نشان می دهد این دو معاون نباید در چارت جدید مدیریتی باشگاه استقلال جایگاهی داشته باشند و ممکن است به زودی نفرات جدیدی جای آنها را بگیرند.

همچنین از اولین اقدامات پسندیده فتح الله زاده در این باشگاه آزادسازی یک منزل مسکونی و اتومبیل باشگاه بود که در اختیار یکی از اعضای این باشگاه قرار داشت. فرد مزبور که احتمالا از این به بعد نیز همکاری با باشگاه نخواهد داشت، مدتها بود در منزلی زندگی می کرد که باشگاه اجاره آن را پرداخت می کرد و از یکی از اتومبیل های باشگاه استفاده می کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 502

به "جدایی دو معاون استقلال قطعی شد، خانه و ماشین باشگاه آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی دو معاون استقلال قطعی شد، خانه و ماشین باشگاه آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید