تعرض جنسی وزیر اماراتی به یک زن انگلیسی

به گزارش مجله جهانگیر، روزنامه ساندی تایمز اطلاع داد که یک زن انگلیسی پس از طرح شکایت از شاهزاده اماراتی به اتهام حمله جنسی به وی در یک ویلای خصوصی در یک جزیره در امارات، با بازرسان پلیس اسکاتلند یارد در لندن ملاقات نموده است.

تعرض جنسی وزیر اماراتی به یک زن انگلیسی

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس؛ وزیر امور تسامح امارات به آزار جنسی یکی از کارمندان زن جشنواره هی که در امارات برگزار گردید، متهم شده است.

بر اساس گزارش ساندی تایمز، یک زن 32 ساله انگلیسی به نام کیتلین مک نامارا ادعا می نماید که وی قربانی یک حمله جدی جنسی توسط نهیان بن مبارک آل نهیان 69 ساله، وزیر تسامح امارات و یکی از شاهزادگان این کشور است.

این زن ادعا می نماید که هنگام کار در جشنواره بین المللی هی(Hay) که سال جاری توسط دولت امارت برگزار گردید، مورد آزار جنسی شاهزاده نهیان قرار گرفته است.

مک نامارا گفته این کوشش شاهزاده اماراتی برای تعرض به او، در روز ولنتاین در یک ویلا در یک جزیره خصوصی دور افتاده اتفاق افتاده است، وقتی که او برای بحث در خصوص مقدمات افتتاحیه جشنواره هی در ابوظبی به جلسه ای در این ویلا دعوت شده بود.

این زن انگلیسی گفته وقتی تماسی از وزیر اماراتی دریافت نموده، او را به شام در ویلا خود دعوت نموده و او گمان نموده که در این دعوت، مقامات دیگر نیز حضور دارند اما هنگام حضور با یک هدیه ساعتی گرانقیمت (4500 دلار) و کوشش های بعدی وزیر اماراتی برای لمس او روبرو شده و پایان کوشش نموده که در اتاقی به او تعرض کند اما پایان با فراخواندن راننده خود، خود را نجات داده و در کنسولگری انگلیس واقعه را گزارش نموده است.

به گفته روزنامه ساندی تایمز، وزیر اماراتی ارتکاب هرگونه تخلف را انکار نموده و گفته است که از این اتهامات متعجب و ناراحت شده است.

با این حال کارولین میشل رئیس شورای اداری جشنواره های این حمله ادعایی را تخلفی وحشتناک و سوء استفاده زشت از اعتماد توصیف کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 1039

به "تعرض جنسی وزیر اماراتی به یک زن انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرض جنسی وزیر اماراتی به یک زن انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید