بهبودی بیش از 88 درصد مبتلایان به کرونا در استان تهران، مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند

به گزارش مجله جهانگیر، استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی از بهبودی بیش از 88 درصد مبتلایان به کرونا در استان تهران خبر داد.

بهبودی بیش از 88 درصد مبتلایان به کرونا در استان تهران، مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به شرایط کرونا در استان تهران گفت: خوشبختانه 88.8 درصد افرادی که در تهران به کرونا مبتلا شده بودند، بهبود یافته اند که این آمار رکورد قابل قبول و چشمگیر و نشان دهنده ارائه خدمات مطلوب بوده است.

وی ادامه داد: در مراکز نگهداری سالمندان و معلولان از جمله آسایشگاه کهریزک با حضور هزار و 470 نفر از جمله سالمندان، معلولان ذهنی و کسانی که بیماری زمینه ای دارند تا به امروز 24 نفر فوتی داشتیم؛ این در حالی است که آمار فوت شدگان سالمند در مراکز سالمندان کشور انگلیس بیش از 14 هزار نفر و در آمریکا بیش از 40 درصد بوده است.

استاندار تهران با اشاره به اثرگذاری مراقبت و رعایت حفاظت فردی در مقابله با شیوع کرونا مطرح کرد: میانگین سنی مبتلایان و فوت شدگان ناشی از کرونا در استان تهران 68 سال بوده، در صورتی که میانگین سنی در کشور 59 و 60 سال است.

محسنی بندپی با بیان اینکه فوت شدگان ناشی از کرونا در سه روز اخیر کمتر از یازده نفر بوده است گفت: خوشبختانه در ورامین با جمعیت زیادی که دارد در پنج روز اخیر آمار فوتی نداشتیم به علاوه بستری شده ها هم روزانه حدود 230 تا 240 نفر است و تعداد بهبود یافتگان نیز افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 797

به "بهبودی بیش از 88 درصد مبتلایان به کرونا در استان تهران، مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبودی بیش از 88 درصد مبتلایان به کرونا در استان تهران، مردم همچنان نکات بهداشتی را رعایت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید