اعتبار پاداش پایان خدمت اساتید بازنشسته در بودجه 99 کم است، کمک دولت از محل اعتبارات متمرکز

به گزارش مجله جهانگیر، معاون اداری وزیر علوم گفت: اعتبار کمی در بودجه 99 برای پرداخت پاداش انتها خدمت افرادی که تا آخر 98 در زیرمجموعه های وزارت علوم بازنشسته می شوند دیده شده اما معمولا از اعتبارات متمرکز دولت برای پرداخت پاداش به دستگاه ها کمک می شود.

اعتبار پاداش پایان خدمت اساتید بازنشسته در بودجه 99 کم است، کمک دولت از محل اعتبارات متمرکز

محمد تقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله جهانگیر، با شرایط بودجه ای که در سال آینده پیش بینی می شود عدد کمی برای پرداخت پاداش پایان خدمت افرادی که در دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 98 بازنشسته شده اند دیده شده است.

وی ادامه داد: اما باوجود اعتبار کم، روال کار در پرداخت پاداش های پایان خدمت بازنشستگان به این شکل است که معمولا فقط همان رقمی که در قانون بودجه سالانه برای پرداخت پاداش خدمت کارکنان دیده شده است داده نمی شود، بلکه از ردیف اعتبارات متمرکزی که دولت دارد به تمام دستگاه ها برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان آنها کمک می شود.

دولت بودجه لازم برای پاداش خدمت بازنشستگان را به دستگاه ها پرداخت می کند

نظر پور گفت: این کمک شامل همه حال همه دستگاه های اجرایی از جمله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می شود.

وی درباره رقم پیش بینی شده لازم برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان امسال، گفت: دانشگاه ها باید همه اطلاعات مربوط به بازنشستگان خود را به وزارتخانه اعلام کنند و سپس با جمع بندی این اطلاعات، بتوانیم رقم مورد نیاز را محاسبه و اعلام کنیم.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه نمود: بنابراین امیدواریم در سال 99 هم مانند سال 98 این اتفاق رخ دهد و دولت بتواند اعتبار کمکی پرداخت پاداش پایان خدمت را به دستگاه ها پرداخت کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 648

به "اعتبار پاداش پایان خدمت اساتید بازنشسته در بودجه 99 کم است، کمک دولت از محل اعتبارات متمرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار پاداش پایان خدمت اساتید بازنشسته در بودجه 99 کم است، کمک دولت از محل اعتبارات متمرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید