ادامه اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک تا خاتمه بحران کرونا ، تعطیلی مترو و اتوبوس منطقی نیست

به گزارش مجله جهانگیر، حجت درباره آخرین تصمیم گیری مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل برای قطع زنجیره شیوع کرونا توضیحاتی داد.

ادامه اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک تا خاتمه بحران کرونا ، تعطیلی مترو و اتوبوس منطقی نیست

یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در تشریح آخرین تصمیم گیری ها برای اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک به منظور قطع زنجیره کرونا در پایتخت گفت: زمان اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک در تهران تا خاتمه بحران کرونا ادامه پیدا می نماید.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: پیش تر با توجه به شرایط اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک در تهران را تا خاتمه سال 98 اعلام شد، اما با توجه به حساسیت کرونا این طرح تا زمان خاتمه بحران کرونا ادامه پیدا می نماید.

حجت در واکنش به پیشنهاد مطرح شده از سوی شورای شهر تهران به هیئت دولت برای تقلیل خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی (مترو و اتوبوس) گفت: در حال حاضر شرایط خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی با توجه به کاهش میزان مسافر با کاهش چشمگیری روبرو شده است و ما نیز سر فاصله قطار ها را افزایش دادیم.

او با اشاره به احتیاج شهر به اصناف خدماتی گفت: ما در پایتخت اصنافی را داریم که این اصناف و بخش های خدماتی تعطیلی ندارند و کارکنان آن باید در محل کار خود حاضر شوند که از این دست می توان به کارکنان بخش پسماند و بهشت زهرا اشاره نمود و به همین دلیل نمی توان با قوه قهریه خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی را به این دست از اقشار جامعه قطع کنیم.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید نمود: اقشار کم درآمد و کارکنان بخش های خدماتی که باید در محل کار خود حاضر شوند چاره ای جزء استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ندارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: jahangirrazmi.ir شناسه مطلب: 678

به "ادامه اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک تا خاتمه بحران کرونا ، تعطیلی مترو و اتوبوس منطقی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه اجرای طرح کاهش ساعت طرح ترافیک تا خاتمه بحران کرونا ، تعطیلی مترو و اتوبوس منطقی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید